Четвер, 25 Липня, 2024
Економіка

270 мільйонів Рівненщина заплатила на потреби армії

За одинадцять місяців 2018 року з доходів жителів Рівненщини для потреб української армії сплачено 269,9 мільйонів гривень військового збору.

У порівнянні з минулим роком надходження зросли на 51,5 мільйона гривень, або 23 відсотки.

Нагадаємо, що військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов’язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Кодексу. Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню.

Залишити відповідь