Вівторок, 5 Грудня, 2023
Економіка

2018 рік для національної інфраструктури став найуспішнішим за останні понад 10 років

2018 рік для національної інфраструктури став найуспішнішим за останні понад 10 років. Наше завдання – зберегти позитивну динаміку і на 2019 рік.

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі із Головою представництва ЄС в Україні Хюґом Мінґареллі, яка відбулась 15 січня 2019 року.

Володимир Омелян наголосив, що 2018 року було схвалено Національну транспортну стратегію до 2030 року «Drive Ukraine 2030», до роботи над якою було залучено провідних європейських експертів; рекордних показників досягла авіаційна галузь, зокрема, завдяки збільшенню присутності європейських перевізників в Україні; Україна здійснила масштабне відновлення автошляхів, триває робота над великим європейським коридором GO Highway; було реалізовано низку проектів у сфері залізниці: відкрито Бескидський тунель, розширено сполучення з країнами Європи, на залізничних коліях вже працюють локомотиви General Electric.

«Українська інфраструктура демонструє свою відданість європейському напрямку: ми не тільки розширюємо сполучення з ЄС, а й завдяки впровадженню нових принципів розбудовуємо європейську інфраструктуру всередині країни. І ми вдячні європейським партнерам за всебічну підтримку і допомогу. Хороші темпи розвитку транспортного сектору – результат спільної українсько-європейської роботи», – заявив Міністр інфраструктури України.

Залишити відповідь