Вівторок, 23 Липня, 2024
НаукаОсвіта

Як додаток Study Train допоможе засвоїти студентам великий обсяг нового матеріалу

Нейроінтерфейси для тренування пам’яті – один із трендів 2019. Завдяки новим підходам і програмам учні зможуть подвоїти швидкість засвоєння нового матеріалу.

Мозок вчиться в процесі зміни нейронних зв’язків, додаючи нові, позбавляючись від непотрібних, прискорюючи передачу інформації в найбільш важливих. Дізнавшись щось, він намагається згадати, чи не відбувалося подібне в минулому, і якщо так, то активує нейрони, які були створені тоді. Якщо зовнішній стимул справив глибоке враження, зв’язку стають міцнішими. В іншому випадку їх легше обірвати і забути.

Наука вміє спостерігати за активністю нейронів і їх зв’язків в режимі реального часу. За допомогою ЕЕГ і машинного навчання вже можна відстежувати мозкові хвилі і розпізнавати різні стани, в тому числі – рівень уваги і «силу» враження, повідомляє Wired UK.

Компанія NeuroSky розробляє гарнітуру, яка визначає рівень уваги користувача. Алгоритми оцінюють не тільки концентрацію людини, але і вироблене на нього враження.

Такий зворотній зв’язок допомагає знаходити нестандартні рішення.

Дослідження показали, що кращий спосіб пошуку відповідей на здавалося б нерозв’язні проблеми – чергування періодів інтенсивного роздуми з майже медитативним станом релаксації.

NeuroSky провела випробування свого застосування Study Train, що поєднує метод тайм-менеджменту Pomodoro з індивідуальними ритмами навчання, заснованими на мозкових хвилях. Зараз технологію застосовують в Китаї, Малайзії і на Тайвані.

Залишити відповідь