
Різдвяний концерт «Пікардійської терції»
Український акапельний гурт «Пікардійська Терція» привезе до Києва святкову програму «Різдвяні Історії».
Різдвяна програма «пікардійців» об’єднує як давні, так і сучасні колядки, як народні, так і авторські. А ще «Пікардійська Терція» обіцяє слухачам захопливу святкову мандрівку країнами світу, адже акапельна коляда звучатиме українською, а й польською, англійською, іспанською, естонською мовами.
Час: 16.00.
Місце: Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка (пл. Івана Франка, З).
Вартість: 1090 – 1490 грн.

Лекція «Братська Богородиця як спогад у свято Богоявлення»
Перша лекція в межах освітньої програми виставкого проекту «Явлення. Пам’ятки Братського монастиря».
Лекторка Тетяна Люта, кандидатка історичних наук, заступниця генерального диретктора Музею історії міста Києва з наукової роботи, авторка книжки «Imago urbis: Київ на стародавніх мапах», розповість про історичний контекст створення шедеврів українського бароко представлених в експозиції. Найбільшу увагу лекторка присвятить створенню видатної іконографічної пам’ятки «Богоматері Братської» та її зв’язку із Києво-Могилянською колегією, згодом академією.
Яке було життя тогочасної Могилянки? Які взірці були важливими для створення іконографічних образів, для українських іконописців доби бароко? Чи були у Братської Ікони «попередниці» і якою була їхня доля?
Відповіді на всі ці питання, і набагато більше, дізнаєтеся уже цієї суботи!
Час: 15.00.
Місце: Національний художній музей України (вул. Михайла Грушевського, 6).
Вартість: 70 грн, реєстрація.

Концерт ReFunktion Kiev Music Band
Професійний фанковий оркестр reFUNKtion Kiev Music Band відіграє програму BACK to the FUTURE, музиканти познайомлять слухачів із «найближчим родичем» фанку – музикою епохи диско.
reFUNKtion Kiev Music Band експериментують в різних жанрах, у тому числі фанк, соул, блюз, ритм-н-блюз, диско і джаз.
Склад:
Артем Кузнецов – вокал
Валерія Кучеренко – вокал
Ігор Ганевський – гітара, бек-вокал
Михайло Стельмах – барабани
Віталій Пеньков – саксофон тенор
Кирило Погудін – тромбон
Олександр Пришиба – труба
Антон Портнягін – бас-гітара
Час: 20.00.
Місце: Old Fashioned Bar / 32 (вул. Воздвиженська, 32).
Вартість: 400 грн.

Лекція «Мистецтво на тисячоліття: погляд із майбутнього»
Ювелірне мистецтво має магнетичну дію, бо в ньому краса природних матеріалів підкреслена як майстерністю талановитих майстрів, так і глибокими ідеями творців. Особливо цікавим явищем у світовій культурі є ювелірне мистецтво останніх 150 років.
Про це йтиметься в лекції «Мистецтво на тисячоліття: погляд із майбутнього» Ірини Удовиченко, старшої наукової співробітниці науково-дослідного відділу «Історія ювелірного мистецтва в Україні» філії НМІУ — Музею історичних коштовностей України.
Час: 16.00.
Місце: Національний музей історії України (вул. Володимирська, 2).
Вартість: 30 грн.

Концерт «New York Jazz: David Berkman»
Американський джазовий виконавець, аранжувальник і композитор Девід Беркман (David Berkman) зіграє для київської публіки «New York Jazz».
Любов до джазу Девіду Беркманна прищепив його батько ще в дитинстві. Він хотів, щоб син став басистом. Правда, батько завжди слухав Оскара Петерсона, Томмі Фланаган, Білла Еванса, Хенка Джонса, Уїнтона Келлі – всі вони були піаністами. Це і визначило подальшу долю Девіда, який вважав за краще також стати піаністом.
На сьогоднішній день Девід Беркман володар нагород 2000 Doris Duke / Chamber Music America New Works Creation і Presentation Grant. Він грав у багатьох джаз бендах, включаючи Cecil McBee, Tom Harrell і The Vanguard Orchestra. Виступав і записував спільні композиції з численними джазовими світилами.
Останні тури Девід Беркман провів в Нідерландах, Австрії, Німеччини, Бельгії, Голландії, Ірландії, Іспанії, Італії, Бразилії, Японії, Кореї, Нової Зеландії і в усіх Сполучених Штатах, де виступив в якості бенд лідера зі своїм тріо (The David Berkman Trio ) і квартетами (The David Berkman Quartet і The New York Standards Quartet).
Час: 20.00.
Місце: Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4).
Вартість: 250 – 700 грн.

Лекція «Історія традиційного костюма. Черкаська область»
Традиційний народний стрій Черкаської області вирізняється особливим багатством і різноманітністю форм. Територія сучасної Черкащини поєднує в собі традиції трьох окремих регіонів: лівий берег демонструє яскраво виражену традицію Полтавщини, центральна частина – це типове вбрання південної Київщини, і нарешті, західна частина області ілюструє вбрання, притаманне Східному Поділлю.
Час: 15.00.
Місце: музей Івана Гончара (вул. Лаврська, 19).
Вартість: 50 грн.

Концерт «Заметіль у ритмі вальсу»
Програма – Йоганн Штраус, П. Чайковський, Ф. Легар, Є. Дога, І. Шамо, Б. Лятошинський, Ж. Колодуб, Я. Цегляр.
Національний академічний духовий оркестр України
Диригент – Михайло Мороз.
Солістки – Аліна Гордій (флейта), Наталія Білоцерківська (сопрано).
Час: 19.00.
Місце: Національна філармонія України (Володимирський узвіз, 2).
Вартість: 70 – 350 грн.

Вечірка «Saturday Selector vol.2»
Друга вечірка актуальної музики у форматі Saturday Selector вже цього тижня. Багато холодного техно і прямої бочки. Приходьте самі, знаходьте друзів, губіться в натовпі, танцюйте до останньої краплі поту.
Selector: Nestor Barchuk
Час: 22.00.
Місце: Коктейльний бар «Хвильовий» (вул. Верхній Вал, 18).
Вартість: вхід вільний.

Концерт «Моцартіана»
Київський камерний оркестр представить програму «Моцартіана». Музичні класичні шедеври в розкішному виконанні й особлива аура концертного залу — головні складові незабутнього вечора.
Під управлінням скрипаля Вадима Борисова прозвучать відомі твори В. А. Моцарта:
«Зальцбурзька симфонія» ре мажор, К. 136;
Струнний квартет Lodi, К. 80 (версія для струнного оркестру);
«Зальцбурзька симфонія» фа мажор, К. 138;
Маленька нічна серенада, К. 525.
Київський камерний оркестр — колектив, який багато років успішно виступає на найбільших сценах світу. У репертуарі оркестру — твори світових класиків і українських композиторів. Вадим Борисов відвідав із концертами понад 20 країн. Є переможцем міжнародного проекту YouTube Symphony Orchestra і постійним учасником оркестру Tekfen Philharmoniс.
Час: 18.00.
Місце: Кірха Святої Катерини (вул. Лютеранська, 22).
Вартість: 150 – 250 грн.

Концерт «Мало»
«Мало» – це акустичний проект київського музиканта Максима Рубана. Музика «Мало» – це пісні як вони є. Жодних додаткових обробок і ефектів, тільки голос і гітара.
«Як є» – дебютний альбом Максима, що вийшов у листопаді 2018 – потрапив до списку найкращих альбомів року за версіями видань The Village. Україна, Новое Время, Karabas. Live.
Час: 20.00.
Місце: ШООМ (вул. Нижньоюрківська, 31).
Вартість: 150 грн.