П’ятниця, 1 Грудня, 2023
Політика

Порошенко назвав підприємця, який запитав його про боротьбу із корупцією, “москальським провокатором”

“Вас Господь попустить!”: Порошенко в “томос-турі” розлютився через питання про корупцію.

Про це повідомляє Уніан.

Під час візиту в Черкаси в рамках “томос-туру” президент Петро Порошенко грубо відповів чоловікові, який запитав його про боротьбу з корупцією, назвавши його “москальським провокатором”. Відео “діалогу” виклав у Facebook місцевий підприємець Олег Лисак.

На записі чоловік із числа присутніх на зустрічі з главою держави запитує у Порошенка, коли той почне боротися з корупцією в країні: “Петро Олексійович, скажіть, а коли з корупцією будете боротися?”. Президент витримав паузу, під час якої присутні спробували зупинити чоловіка, після чого порадив йому “сходити в церкву”.

“У мене прохання до вас. Сходіть до церкви і поставте свічку, тому що ви невіруюча людина. Господь Вас попустить”, – сказав Порошенко.

У відповідь на це чоловік, який представився громадським діячем, запитав, коли “з питань корупції” можна потрапити до президента на прийом. В цей час хтось з натовпу попросив чоловіка перейти на українську мову, після чого Порошенко заявив:

“Бачите, прислали людину, яка навіть українську мову не вивчила. Вони всі такі, москальські провокатори, вони нас тут зараз намагаються розколоти”.

Залишити відповідь