Четвер, 15 Квітня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

Порошенко назвав підприємця, який запитав його про боротьбу із корупцією, “москальським провокатором”

“Вас Господь попустить!”: Порошенко в “томос-турі” розлютився через питання про корупцію.

Про це повідомляє Уніан.

Під час візиту в Черкаси в рамках “томос-туру” президент Петро Порошенко грубо відповів чоловікові, який запитав його про боротьбу з корупцією, назвавши його “москальським провокатором”. Відео “діалогу” виклав у Facebook місцевий підприємець Олег Лисак.

На записі чоловік із числа присутніх на зустрічі з главою держави запитує у Порошенка, коли той почне боротися з корупцією в країні: “Петро Олексійович, скажіть, а коли з корупцією будете боротися?”. Президент витримав паузу, під час якої присутні спробували зупинити чоловіка, після чого порадив йому “сходити в церкву”.

“У мене прохання до вас. Сходіть до церкви і поставте свічку, тому що ви невіруюча людина. Господь Вас попустить”, – сказав Порошенко.

У відповідь на це чоловік, який представився громадським діячем, запитав, коли “з питань корупції” можна потрапити до президента на прийом. В цей час хтось з натовпу попросив чоловіка перейти на українську мову, після чого Порошенко заявив:

“Бачите, прислали людину, яка навіть українську мову не вивчила. Вони всі такі, москальські провокатори, вони нас тут зараз намагаються розколоти”.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.