Четвер, 7 Грудня, 2023
Політика

Туристи-ГРУшники більше не зможуть побачити відомі на всю Європу шпилі

На засіданні у Брюсселі 21 січня міністри закордонних справ країн ЄС вирішать питання про штрафні заходи щодо громадян РФ та Сирії.

Про це повідомляє DW.

Рада ЄС у закордонних справах у понеділок, 21 січня, планує запровадити санкції щодо ймовірних причетних до хімічних атак на території Великобританії. Передбачається, що на засіданні в Брюсселі міністри закордонних справ країн-членів Європейського Союзу вирішать заборонити низці осіб в’їзд до ЄС, а також накладуть арешти на їхні активи на території ЄС.

Цього тижня посли держав ЄС погодили санкції проти чотирьох офіцерів російської військової розвідки (ГРУ) та п’яти громадян Сирії.

Штрафні заходи торкнуться, зокрема, офіцерів ГРУ РФ Анатолія Чепіги та Олександра Мішкіна, яких британська влада вважає безпосередньо причетними до отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля і його дочки Юлії нервово-паралітичною речовиною “Новачок” у місті Солсбері в березні 2018 року. За інформацією Bellingcat та The Insider, Чепіга і Мішкін прибули до Великобританії під іменами Олександр Петров і Руслан Боширов.

Залишити відповідь