Неділя, 18 Квітня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

Москва лякає ЄС заходами у відповідь через нові санкції

Москва залишає за собою право на відповідні заходи у зв’язку з рішенням Євросоюзу про введення санкцій проти керівника ГРУ РФ, його заступника, а також проти двох офіцерів розвідки.

Про заявили  у МЗС РФ.

“Пред’явлені Росії і нашим громадянам звинувачення у “справі Скрипалів” не витримують критики. Ми залишаємо за собою право на заходи у відповідь щодо цієї недружньої акції”, – заявили у Москві.

“Розв’язана британською владою інформаційна кампанія щодо цієї справи переслідує насамперед внутрішньополітичні цілі. Показово, що новий її сплеск співпав з черговою кризової хвилею на переговорах про Brexit”, – заявили в дипвідомстві.

Санкції будуть першими запровадженими в рамках нового режиму обмежувальних заходів ЄС проти використання та розповсюдження хімічної зброї, створеного 15 жовтня 2018 року. 

Москва вважає, що на громадянах РФ “був апробований недавно винайдений Євросоюзом механізм санкцій, нібито націлений на протидію застосування і розповсюдження хімічної зброї”.

“Підтверджуємо принципову позицію щодо неправомірності введення односторонніх обмежувальних заходів в обхід Ради Безпеки ООН. Розглядаємо встановлення і початок практичного функціонування вищезгаданого механізму як свідчення неповаги Євросоюзу до Конвенції про заборону хімічної зброї”, – додали в міністерстві.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.