Четвер, 15 Квітня, 2021
novyny.org@gmail.com
Кіно

Названо кращий анімаційний фільм Європи

Європейська кіноакадемія визнала кращим анімаційним фільмом року роботу “Ще один день життя” режисерів Рауля де ла Фуенте і Деміена Ненова

Повнометражна картина заснована на книзі польського письменника і журналіста Ришарда Капущинського про громадянську війну в Анголі, яка тривала до 2002 року.

У створенні цього анімаційного фільму брали участь продюсери з ряду європейських країн.

Під час церемонії нагородження режисер Деміен Ненов заявив: “Я вдячний Європейської кіноакадемії. І, звичайно ж, вдячний нашій великій міжнародній творчій команді -500 осіб з Польщі, Бельгії, Іспанії, Угорщини та Німеччини. Я вас обожнюю, ви – найкращі”.

У цій стрічці тривалістю 60 хвилин прийоми анімаційного мистецтва поєднуються з документальною зйомкою та інтерв’ю з учасниками подій.

Деміен Ненов розповідає про співпрацю з Раулем де ла Фуенте: “Він раптом з’явився і сказав – давайте зробимо анімаційний фільм, але додамо в нього документалістику. Ми подумали, що це справжнє божевілля. Але працювати нам фільмом виявилося легко, поєднання вимислу, поезії, факто і незаперечною правда вийшло природним. Але ми пішли на ризик “.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.