Середа, 17 Липня, 2024
КіноПолітика

Вийшов новий мультфільм про кандидатів у президенти України

«Зашкварені» – мультфільм Прямого каналу про кандидатів у президенти України

Телеканал Прямий знімає багатосерійний мультфільм «Зашкварені» з натяком на кандидатів у президенти України, повідомляє «Новое время» .

Зашкварені – поняття кримінального жаргону, людина, яка займає найнижчий рівень у тюремній ієрархії. У мультсеріалі герої намагаються переманити електорат на свою сторону.

«Редакція попереджає: усі персонажі мультфільму вигадані та не існують в реальному житті. Тож, якщо ви раптом побачите хоч одне знайоме обличчя, перехрестіться або зверніться до лікаря. І взагалі. Краще не дивіться», – таким написом починається кожна серія «Зашкварених».

Перша серія називається «Тимошенко нищить рейтинги Зеленського: Приходько, Луі Вітон та ахінея для кожного», де головною героїнею стала Юлія Тимошенко. А на офіційному Youtube-каналі серію описано так: «Як політтехнологи Юлії Тимошенко з допомогою кривого дула, пісень та ахінеї для кожного намагаються знищити рейтинги Володимира Зеленського. Але ВОНА вважає, що до перемоги потрібно йти на рожевих підборах та в останній колекції від Луї Вітон».

У другій серії мультфільму «Супер-шоу “Буратино – слуга народу”» аналогії з Володимиром Зеленським та олігарха Ігоря Коломойського. За сюжетом Коломойський використовує «студію Квартал», щоб помститися опонентам.

Про вихід другої серії новина з’явилася на сайті Прямого каналу. Серії завершуються написом «Далі буде».

Залишити відповідь