Понеділок, 19 Квітня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

Помпео: Росія повинна змінити поведінку

Державний секретар США Майк Помпео висловив позицію офіційного Вашингтона, яка полягає в тому, що Росія мусить змінити свою поведінку щодо України та втручання у вибори по всьому світу.

Про це він заявив під час телемосту перед учасниками Міжнародного економічного форуму в Давосі у вівторок.

“Ми чекаємо, коли Росія почне змінювати свою поведінку – чи то поведінку в Україні, чи у роботі, яку вона здійснила, щоб вплинути на вибори тут, у США, вплинути на вибори у всьому світі. Це не поведінка країни, яка хоче бути частиною міжнародної спільноти”, – заявив державний секретар США.

Помпео заявив, що Росія і США не приречені бути вічними суперниками, як це було в роки “холодної війни”. Та з огляду на те, що обидві країни володіють потужними ядерним арсеналом, вони зобов’язані спілкуватись, щоб запобігти поширенню ядерної зброї.

Помпео відзначив, що США також чекають, коли РФ повернеться “до правильного курсу дій”, який приведе до “верховенства закону, порядку і свободи”.

“Якщо вони зроблять це, я впевнений, наші країни зможуть процвітати і розвиватися. Ми не приречені бути антагоністами. Ми можемо досягти більшого”, – додав держсекретар США.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.