Четвер, 16 Травня, 2024
Спорт

Світоліна програла Осаці в чвертьфіналі Australian Open

Перша ракетка України Еліна Світоліна, яка вдруге в кар’єрі пробилася до чвертьфіналу Australian Open, но виході в півфінал турніру програла японці Наомі Осаки.

Перший сет був рівним до рахунку 3: 2 на користь Осаки, після цього дівчата стали по черзі брати свої подачі. За рахунку 5: 4 на подачі Осаки вона вела 40: 0 і подавала на сет, але Світоліна зуміла відіграти три сетбола, після чого програла дві подачі суперниці, а з ними і сет.

У другому сеті все було набагато гірше для українки – у неї пропала перша подача, а на подачі суперниці ніяк не вдавалося нав’язати свою гру.

Також після брейка з боку Осаки Еліна взяла медичний тайм-аут, але лише відтягнула свою поразку.

Осака повела 5:0, дозволила Світоліні виграти на своїй подачі гейм, після чого завершила матч.