Неділя, 16 Червня, 2024
Суспільство

Неплатників аліментів звільнятимуть з роботи

Чиновники можуть знайти підприємства, на яких отримують зарплату в конвертах і змусити неплатників аліментів розрахуватися з боргами

Про це зявили в Міністерстві юстиції України.

Міністерство юстиції передаватиме до Державної служби з питань праці скарги щодо невиплати аліментів. До неплатників навідаються з перевіркою на роботу.

Таким чином, чиновники можуть вбити одразу двох зайців – знайти підприємства, на яких отримують зарплату в конвертах і змусити неплатників аліментів розрахуватися з боргами. Останніх або звільнятимуть, або змусять платити більше.

Зазначимо, спроба приховати реальний дохід може бути розцінена як злісне ухилення від сплати аліментів. Таке порушення може спричинити за собою покарання у вигляді громадських робіт на строк від 80 до 120 годин або виправними роботами на строк до одного року, або обмеженням волі до двох років.  

Несплату виплат на утримання дитини можна перевіряти в Єдиному реєстрі боржників.  

1 коментар

  • Ну звичайно, це саме потрібне в теперішній час, просто хвилями приймать закони про аліменти, ви б так за інші, ПОТРІБНІ УЖЕ закони голосували, ну там, антикорупційний суд наприклад… ні? А, секс за згодою краще? Починається якийсь потворний матріархат і свавілля звихнутих феміністок.

Залишити відповідь