Четвер, 23 Вересня, 2021
novyny.org@gmail.com
В КиєвіСпорт

Старший тренер з боротьби КДЮСШ «Школа спорту» Максим Миколенко: «Завдяки таким змаганням, наші юні спортсмени здобувають необхідний досвід»

Як ми вже писали, 26-27 січня в Києві проходили вельми масштабні змагання з греко-римської боротьби на честь загиблих в АТО та ООС воїнів.

Турнір, в якому брали участь понад 500 учасників від 9 до 16 років викликав неабияку зацікавленність. Так, турнір відвідав міністр зі справ молоді та спорту Ігор Жданов, срібний призер Олімпійських ігор і чемпіон світу з класичної боротьби Жан Беленюк та інші відомі спортсмени та спортивні функціонери. Змагання відбувалися в спортивному комплексі «Меридіан», який ледь вмістив всіх охочих подивитися це дійство. Як ми всже писали, в змаганнях взяли участь уоманди з усієї України, а  також – 2 команди з Білорусі та Молдови і  по команді з Литви та Естонії.

Старший тренер команди КДЮСШ «Школа Спорту Максим Миколенко, чия команда посіла друге місце в змаганнях, поділився своїми враженнями.

І як Вам змагання?

Все було супер: і настрій спортсменів, і рівень гостей, і організація.

Задоволені результатами?

Так, хоча прагнули більшого. Мабуть недогледіли своїх вихованців, бо займалися ще й організацією турніру.

Але ж друге місце – те ж почесне. Кого би хотіли відзначити?

Хотів би всіх, бо всі вийшли на змагання в бойовому настрої, але когось підвели травми, а когось «злякав» великий зал і маса глядачів.

Ну, це ж було статусне змагання …

Так, і його статус був дуже високим, як і статус поважних гостей, які до нас завітали. До речі, це неабиякий досвід і для юних борців. По-перше, це міжнародний статус змагань, де зустрічаються різні школи. А, по-друге, це – масштаби. Наші юні спортсмени боролися у великому залі на великих килимах при великому скупченні народу. Здебільше, вони до цього не звикли. А тут вже й неабиякий досвід, який допоможе їм у майбутніх великих змаганнях.

Ким ви були найбільш задоволені?

Звичайно, своїми переможцями: Богданом Демишкевичем, Петром Шафранським, Владиславом Маньком. Вони виявили характер і перемогли. Хоч й інші хлопці боролися гідно…

Додамо, за результатами турніру, перше місце у командному заліку отримали юні атлети з м. Конотопа Сумської області, друге місце виборола столична КДЮСШ «Школа Спорту», а бронзові нагороди дісталися команді з м. Кременчук Полтавської області.

Сам турнір був організований КДЮСШ «Школа спорту» за підтримки Благодійного фонду Валентина Манька «Воля».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.