П’ятниця, 14 Червня, 2024
Політика

У Twitter розповіли як компанія стримує передвиборчу дезінформацію в соцмедіа

Директор компанії Twitter з громадської політики в США та Канаді Карлос Мондже повідомив про стримання дезінформації в соціальних медіа

“У світі проводяться вибори і наша мета захистити їх найкращим способом, навчаючись з досвіду один одного. Наша роль, зараз як ніколи – бути на крок попереду і відповідати на можливі нові загрози”,- говорить Карлос Мондже.

31 січня Twitter оприлюднив звіт стосовно стратегій маніпулювання соцмережами під час проміжних виборів США 2018 року.

Компанії вдалось обмежити поширення дезінформації кероване з-за кордону, завдяки співпраці з громадськими організаціями, готовності до постійно змінюваного середовища, заявив Мондже.

Ситуація з дезінформацією під час виборів 2018 року відрізнялась від того, як відбувалось поширення дезінформації під час президентських виборів 2016 року в США.

“На відміну від 2016 року, ми визначили менше маніпуляцій платформами від сумнівних діячів, з-за кордону. Все ж, в рамках зусиль, що тривають, ми викрили обмежені операції, які можливо, пов’язані з джерелами у Ірані, Венесуелі та Росії. Більшість цих акаунтів було закрито перед днем виборів, завдяки кращій технологій та використання інструментів з визначення маніпулювань платформами”, – йдеться у повідомленні компанії.

В жовтні-грудні Twitter усунув 418 пов’язаних з Росією акаунтів, які проводили підозрілу діяльність і мавпували поведінку 3483 пов’язаних з російським урядом акаунтів, які Twitter заблокував раніше, йдеться в окремому повідомленні компанії.

Під час виборів 2018 року було виявлено кампанії з дезінформації, які намагались створити плутанину у день виборів, зокрема, містили неправдиву інформацію стосовно часу голосування та правил.

Залишити відповідь