Середа, 23 Червня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

Анатолій Гриценко звинувачений у маніпуляціях з Facebook

Гриценко повідомив, що створив публічну сторінку на Facebook та розпочав процес перенесення туди всіх друзів та читачів з його особистої сторінки політика

Гриценко стверджує, що він не купував готову сторінку, а створив нову, куди й переніс всю інформацію. Але користувачі Facebook неоднозначно відреагували на новину, бо станом на зараз існує одночасно декілька сторінок політика, контент та кількість підписників яких – відрізняється.

Читачі звернули увагу, що кількість лайків під кожним постом нової публічної сторінки не корелюється з кількістю фоловерів. При 128 тис. підписниках, на останній пост політика відреагували лише близько 400 осіб, що не є природнім для такої кількості фанів сторінки.

Також серед фоловерів нової сторінки чомусь опинились користувачі, котрі раніше не були підписані на особисту сторінку Гриценка. Зокрема користувач Роман Шрайк стверджує, що не підписувався на жодну сторінку Гриценка у Facebook але чомусь опинився серед фоловерів. Користувач Таня Котенко дивується – яким чином її померлий знайоми опинився серед тих, хто вподобав нову сторінку? Користувач Леся Рихтер дивується, чому на старій сторінці Гриценка було тільки троє її друзів, а на новій сторінці – аж 93.

В коментарях до посту Гриценка читачі натякають, що за допомогою спеціалістів політик намагається “накрутити” кількість фанів нової публічної сторінки.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.