Середа, 23 Червня, 2021
novyny.org@gmail.com
Кримінал

Поліція вилучила понад 40 тисяч літрів фальсифікованого алкоголю

Співробітниками територіальних підрозділів захисту економіки Національної поліції були припинені підпільні виробництва фальсифікованого алкоголю та вилучено з обігу алкогольної продукції сумнівної якості на суму понад 3 мільйони гривень.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Під час проведення заходів оперативники управлінь захисту економіки встановили не тільки місця виробництва фальсифікату, а також канали збуту готової продукції та джерела постачання спирту.

Викриті правоохоронцями «цехи» розміщувалися у підсобних приміщеннях, що належали їх організаторам або у спеціально орендованих для цього гаражних боксах. За допомогою змішування двох компонентів працівники «цехів» отримували «горілку», а якщо додавали барвники та ароматизатори – «коньяк», «віскі», «ром» тощо.

Завдяки проведеним заходам, з початку року працівниками територіальних підрозділів захисту економіки разом з іншими правоохоронними органами було попереджено потрапляння на споживчий ринок та вилучено із обігу понад 40 тисяч літрів фальсифікованої алкогольної продукції сумнівної якості.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.