Середа, 23 Червня, 2021
novyny.org@gmail.com
Економіка

Прояви української корупції знайдено у 65 країнах світу

Національне антикорупційне бюро України знайшло сліди української корупції у 65 країнах світу.

Про це повідомляється на сайті НАБУ.

“Українська корупція залишила слід у 65 країнах світу. Найчастіше детективам доводиться звертатися по допомогу до правоохоронців Латвії, Кіпру, Великої Британії, Німеччини та Швейцарії”, – підкреслили в НАБУ.

НАБУ надіслало до компетентних органів інших держав майже півтисячі запитів про міжнародну правову допомогу. Із них лише у ІІ півріччі 2018 року – 118, із яких на 52 надана відповідь. Мета запитів – з’ясувати обставини вчинення корупційних злочинів, в результаті яких завдано шкоди інтересам України.

Потреба у міжнародній комунікації викликана тим, що більшість корупційних схем, насамперед пов’язаних із діяльністю державних підприємств та реалізацією національних проектів, передбачає участь компаній, що зареєстровані за кордоном. Зазвичай ці компанії виконують роль посередників, які залишають у себе левову частку доходів державних компаній. У подальшому організатори схем легалізують ці кошти та витрачають їх на власні потреби, в тому числі для фінансування політичних проектів. Ці деталі детективи НАБУ з’ясовують під час досудових розслідувань.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.