Четвер, 25 Квітня, 2024
Спорт

“Динамо” пройшло далі, а “Шахтар” вилетів з Ліги Європи

“Динамо” перемогло “Олімпіакос” з рахунком 1:0 та пройшло до 1/8 Ліги Європи. Кількома годинами раніше “Шахтар” розгромно програв “Айнтрахту” на виїзді в місті Франкфурт-на-Майні.

“Динамо” перемогло “Олімпіакос” з рахунком 1:0 в 1/16 плей-оф Ліги Європи.

Гра пройшла у Києві на НСК “Олімпійському”.

Переможний гол у першому таймі на 32 хвилині матчу забив іспанський новачок “динамівців” Фран Соль, який вчасно відреагував на простріл Миколенка.

Справжнім героєм матчу став голкіпер Денис Бойко, який зробив кілька сейвів і в дуже небезпечних моментах врятував ворота “Динамо”.

Це була друга зустріч “Динамо” з грецькою командою, у першому матчі на виїзді команди зіграли внічию 2:2.

футбол
Жуніор Мораес святкує єдиний гол “Шахтаря”

Раніше “Шахтар” на виїзді програв німецькому “Айнтрахту” з рахунком 4:1 в 1/16 плей-оф Ліги Європи.

У першому таймі рахунок відкрив нападник “Айнтрахту” Лука Йовіч.

А за кілька хвилин перевагу німців з пенальті подвоїв Себастьян Алле.

У другому таймі “Шахтар” пішов уперед, й на 63-й хвилині нападник “гірників” Жуніор Мораес зміг відіграти один м’яч. Ще пізніше Марлос влучив у перекладину.

футбол
Image captionЛука Йовіч та Давид Хочолава

“Гірники” продовжували атакувати, і Тайсон ще раз вдарив у перекладину, однак на 80 хвилині “Айнтрахт” провів швидку контратаку й Алле довів перевагу німців до 3:1.

А на 84-й хвилині нападник франкфуртської команди Анте Ребіч забив ще раз – 4:1.

Таким чином “Шахтар”, хоч і мав шанси зрівняти рахунок, але у підсумку розгромно програв німецькій команді та вилетів з Ліги Європи.

Зустріч пройшла на полі стадіону “Коммерцбанк-Арена” в місті Франкфурт-на-Майні. Головним арбітром матчу був Антоніо Матеу Лаос.

Перед грою фаворитами протистояння букмекери вважали німецьку команду.

Нічия у Харкові

Марлос
Тиждень тому “гірники” змогли відігратися завдяки голу Марлоса

Перший матч у Харкові тиждень тому “Шахтар” зміг звести до нічиєї 2:2, хоча майже всю гру “гірники” провели у меншості – ще на 10-й хвилині суддя вилучив захисника українців Тараса Степаненка.

Через це він не зміг допомогти своїй команді у виїзній грі в Німеччині.

У першій грі “Франкфурт” двічі виходив уперед, але “Шахтар” двічі зміг відігратися.