Вівторок, 23 Липня, 2024
Події

Чеська поліція заарештувала двох підозрюваних у нападі на німецький потяг

Вчора в аеропорту ім. Вацлава Гавела в Празі були заарештовані двоє іноземців

Високопоставлений чиновник служби безпеки Австрії заявив про арешт чеською владою двох осіб, підозрюваних у створенні терористичного осередку, а також про затримання однієї людини за звинуваченням у спробі нападу на поїзди в Німеччині. Про це повідомляє The Associated Press.

“Вчора були заарештовані двоє іноземців незабаром після прибуття в Чеську Республіку в аеропорту ім. Вацлава Гавела в Празі на підставі європейського ордера на арешт, виданого Віденським державним управлінням із захисту Конституції і боротьбі з тероризмом “, – написала чеська поліція в Twitter.

На даний момент обох помістили в поліцейську камеру. Чеська поліція зазначає, після того, як вони зв’яжуться з країною, що видала європейський ордер на арешт, суд прийме рішення про екстрадицію затриманих.

Перший підозрюваний, 42-річний мешканець Іраку, був заарештований у Відні в понеділок. Він підозрюється в скоєнні двох нападів в кінці минулого року, при одному з яких швидкісний поїзд врізався в сталевий трос, натягнутий на шляху між Нюрнбергом і Мюнхеном, хоча ніхто тоді не постраждав.

Залишити відповідь