Вівторок, 23 Липня, 2024
Кримінал

Голову смт. на Донеччині засудили до 6 років за сепаратизм

Артемівський міськрайонний суд визнав посадовця винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.110 КК України. Йому призначили покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.

Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

ГПУ нагадала, що у травні 2014 року селищний голова, використовуючи свої службові повноваження та діючі із власних ідеологічних міркувань, активно сприяв проведенню на території смт. Миронівський незаконного референдуму про визнання легітимності так званої “ДНР”.

Зокрема, під час засідання Миронівської селищної ради він умисно вніс до порядку денного питання щодо надання приміщення комунальної власності – Миронівського палацу культури для проведення “референдуму” та особисто позитивно проголосував за відповідне рішення ради.

За активного сприяння вказаного посадовця, у період з 7 по 11 травня 2014 року, на території смт. Миронівський на підставі підписаного ним рішення сільської ради ініціативною групою з числа невстановлених досудовим слідством осіб у вказаному приміщенні організовано “виборчу дільницю” та проведено так званий “референдум”.

Залишити відповідь