Четвер, 25 Липня, 2024
В КиєвіПолітика

Мітинг на підтримку Тимошенко в Києві завершився конфліктом (фото, відео)

Як вже повідомляли “Новини”, сьогодні в Києві відбувався останній передвиборчий мітинг кандидата в Президенти Юлії Тимошенко. Наш кореспондент здійснював пряму трансляцію події, зокрема – в першій трансляції вдалося зняти, як найбільш наближені особи зустрічали лідерку “Батьківщини”, а також – як спеціально зібрані особи в військовій формі та ветерани російсько-української війни надавали їй, м’яко кажучи, дивні форми пошани (дивіться на відео):

Під час виступу Юлії Тимошенко невелика група присутніх дістали плакати з написом “Хто вбив Шона Карра”, на що оперативно відреагувала охорона, яка вирвала ці плакати з рук і можливо лише те, що наш кореспондент був поруч, врятувало цих людей від фізичного насильства (див. на відео вище).

А вже під фактичного завершення мітингу з’явилася ще одна група протестувальників – члени організації “Невідомий патріот” та їх прибічники, які скандували “Юлю – геть” та тримали банер “Юля=Медведчук=Путін”

Спочатку проти них поставили молодь, яка не дуже активно скандувала “Юля, Юля”.

Пізніше з’явилися ті, кого зараз звично називати “особи спортивної статури”(або “тітушки”), які і виконували функції охорони на цьому мітингу та брали участь в попередній конфліктній події.

Поліція розділила конфліктуючі сторони і відтіснила противників Тимошенко з площі в бік фунікулеру. Всі ці події можна побачити на відео:

Залишити відповідь