Вівторок, 23 Липня, 2024
В Києві

Режисера “Вавилону 13” побили за вимогу вимкнути у кафе російську попсу

У столичному кафе побили режисера проекту “Вавилон 13” Юрія Грузінова, який вимагав вимкнути російську музику

Про це повідомив сам Юрій Грузинов.

“Я люблю рашку!” – з такими словами мені розбили обличчя на Печерську – чекайте на слідчих, ну і тому подібне, до речі, величезний привіт – поліцейському з номером 24963″, – написав Грузинов.

Він розповів, що інцидент стався у кальянній “Брайтон Біч” у Печерському районі столиці.

Як уточнив режисер у телефонному коментарі авторці вебсайту “Документи” Олені Коркодим, сутичка у кафе виникла через російську музику.

“Сидимо в кафе, грає російська музика. Один трек, другий, третій, я поклав рюкзак на стіл, за яким ми сиділи. Підійшла офіціантка і в наказовому тоні повідомила, що я повинен прибрати зі столу рюкзак, бо це правило закладу. Я попросив показати, де це записано, мені повідомили, що це негласне правило!” – передала слова Грузінова Коркодим.

У відповідь режисер поскаржився на російські пісні, що звучали в кафе.

“І тут чувак як закричить: “Я люблю рашку!”. Я спробував запитати у нього, за що конкретно? Поки я ставив питання, зовсім інший муфлон, з боку врізав мені з розмаху і звалив!” – розповів Грузінов.

За словами Юрія Грузінова, після побиття він звернувся до лікарні і йому наклали шви. Щодо реакції поліції – Юрій Грузінов додав: “Це буде ясно у понеділок”.

Залишити відповідь