Вівторок, 23 Липня, 2024
Кримінал

НАБУ повідомило про підозру колишньому директору ДСП “Чорнобильський спецкомбінат”

Колишньому посадовцю інкримінують порушення ч. 2 ст. 364 ККУ (умисне, з метою одержання неправомірної вигоди юридичною особою, використання свого службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки).

Про це повідомляється на сторінці Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

“За погодження прокурора САП, детективами НАБУ повідомлено про підозру колишньому генеральному директору Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильський спецкомбінат», зловживання якого під час закупівлі палива на підприємство завдали збитків на суму майже 1 млн гривень”, – йдеться у повідомленні.

Встановлено, що у 2016 році директор держпідприємства підписав низку угод про постачання пального з переможцем аукціону – приватним підприємством.

Проте у подальшому, всупереч умовам підписаних договорів та профільного законодавства, директор держпідприємства підписав додаткові угоди про збільшення ціни товару.

При цьому в прокуратурі зазначають, що директору було відомо про відсутність документального підтвердження коливання (збільшення) ринкової ціни товару, як підстави для укладення додаткових угод про підняття закупівельної ціни дизельного пального.

Залишити відповідь