Вівторок, 23 Липня, 2024
Економіка

Персональні комп’ютери, планшети і смартфони дозволили використовувати замість касових апаратів

Державна фіскальна служба включила до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій (РРО) 8 програмних та програмно-технічних комплексів, з яких деякі дозволяють здійснювати розрахункові операції за допомогою персональних комп’ютерів, планшетів і смартфонів.

Про це повідомляє у середу прес-служба ДФС.

“Державною фіскальною служби України включено до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій 8 новітніх моделей програмних/програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, які беруть участь в експериментальному проекті”, – йдеться у повідомленні.

До переліку увійшли моделі 7 вітчизняних компаній та система “E-Receipt (e-Чек) електронний чек”, яку розробила Державна фіскальна служба. Ця безкоштовна для користувачів система може застосовуватися для реєстрації розрахункових операцій. Функціональні компоненти системи E-Receipt дозволяють продавцю застосовувати персональні комп’ютери, планшети, смартфони для реєстрації розрахункових операцій та передавати звітну інформацію (чеки, z-звіти) до ДФС. E-Receipt може інтегруватися з іншими системами ДФС та бухгалтерськими програмами користувача.

Всі 8 моделей програмних/програмно-технічних комплексів застосовуватимуть учасники експериментального проекту з впровадження інноваційних технологічних рішень для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі (у тому числі інтернет-торгівлі), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу товарів (послуг), надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу, з перевезення пасажирів тощо. Ці моделі пропонуються до експлуатації у тестовому режимі усім суб’єктам господарювання, які виявили зацікавленість щодо участі в експериментальному проекті.

Залишити відповідь