Субота, 13 Липня, 2024
Культура

Помер легендарний український актор

На його вистави зали завжди були повні глядачів

У середу, 9 квітня, помер видатний народний артист, актортеатру і кіно Петро Бенюк. Він помер в Україні у віці 73 років. Про трагедію повідомив Національний академічний драматичний театр ім. М. Заньковецької у соціальної мережі Facebook.

Також відомо, що артиста не стало через п’ять днів після його дня народження.

“Важко писати такі слова, але сьогодні пішов з життя видатний актор театру і кіно, народний артист України Петро Бенюк. Усе життя він присвятив творчості. Армія його фанатів не залишала свого кумира ніколи. На його вистави зали були повні глядачів, з якими він і плакав, і сміявся! Його талант був справжньою окрасою Національного театру імені Марії Заньковецької. Сумуємо”, – вказується в повідомленні.

Петро Михайлович Бенюк народився 4 березня 1946 року на Прикарпатті. Він закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого. Звання народного артиста України Бенюк отримав у 1996 році.

Крім театру він прославився завдяки фільмам: “Голод-33”, “Тарас Шевченко Заповіт”, “Злочин з багатьма невідомими”, “Вперед, за скарбами гетьмана”.

Залишити відповідь