Міністр закордонних справ України анонсував “сюрпризи” у відповідь на рішення Росії щодо спрощення видачі російського громадянства українцям.
Про це повідомив міністр журналістам у Брюсселі, де зібрались голови МЗС держав-членів ЄС для відзначення 10-ї річниці Східного партнерства.
“Насправді буде декілька сюрпризів… Є ідеї, пов’язані із застосування практичних, технічних речей біометрики. Є ідеї, пов’язані з наступним переписом. Тобто дуже-дуже багато речей”, – сказав міністр, додавши, що “сюрпризи” будуть оприлюднені згодом.
“Є ідеї, які ви взагалі не почуєте, вони будуть робитися на рівні спецслужб”, – додав Клімкін.
За його словами, на зустрічі в Брюсселі міністри обговорили необхідність пошуку консолідованої відповіді на дії Росії, “оскільки це загроза не тільки для країн, які межують з сьогоднішньою Росією, а це загроза всьому ЄС”, сказав Клімкін.
Разом з тим він не уточнив, коли може бути напрацьоване таке консолідоване рішення Європейського союзу.