Середа, 8 Липня, 2020
Події

Окупований російськими військами український Крим внесли в список місць без свободи

Міжнародна організація Freedom House публікує щороку свій звіт щодо стану свободи у світі, щоб порівняти політичні й соціальні умови, в яких доводиться жити людям в країнах і на територіях по всьому світу.

Про це повідомляє Business Insider.

Оцінка складає всього 8 балів зі 100. У 2014 році сили Росії вторглися в автономну республіку Крим, яка входить в склад України, і анексували її. Москва виправдовує свій вчинок так званим «референдумом», який у світі засуджують як порушення міжнародного закону. Окупаційна влада грубо обмежує політичні й громадянські права, придушує незалежні ЗМІ й використовує антитерористичні й інші закони для переслідування політичних дисидентів.

«Багато українців були або депортовані, або примушені покинути Крим. Представники корінного народу кримських татар, більшість з яких відкрито виступають проти російської окупації, зіштовхнулися з особливо гострими репресіями з боку режиму», – пише Business Insider.

Сама країна-окупант Росія теж у списку невільних країн, згідно з оцінками Freedom House. Вона набрала лише 20 балів зі 100. Президент Володимир Путін контролює авторитарний режим і керує службами безпеки, системою юстиції й ЗМІ, щоб маніпулювати виборами й придушувати справжніх дисидентів. Неймовірна корупція пов’язує міцними зв’язками бюрократів і організовану злочинність.

Україна, згідно з оцінками Freedom House, «частково вільна» країна. Її бал свободи становить 60 зі 100. У звіті зазначається, що в Україні журналісти зіштовхуються із залякуванням і нападами.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.