Вівторок, 24 Листопада, 2020
novyny.org@gmail.com
Оборона

Українські військові отримають партію відновленої техніки

На базі ремонту та евакуації автомобільної техніки, що на Полтавщині, завершують ремонт армійських машин, щоб передати їх у війська.

Про це повідомляє armyinform.com.ua.

Загальна кількість техніки, що пройшла середній і поточний ремонт від початку цього року, становить близько десяти одиниць. Ще близько двадцяти екземплярів розійшлися по військах після проведення капітального ремонту. Серед них вантажні, легкові та спеціальні автомобілі.

“Під час ремонту ми суворо дотримуємося технологічних вимог. Наші майстри мають практичний стаж не менше ніж 10 років. У поєднанні з особистою відповідальністю і сумлінністю особового складу це гарантує повноту та якість виконання поставлених завдань”, — запевняють офіцери.

Окрім планового обслуговування техніки та передачі її до місць «прописки», воїни-ремонтники надають також і оперативну технічну допомогу. Наприклад, коли з автівкою трапився форс-мажор в дорозі (полетіла трансмісія, проблеми з двигуном тощо).

“Сьогодні у різних військових колективах все частіше можна почути добрі слова про полтавських воїнів-ремонтників. Адже відремонтована техніка, яка надходить із полтавської бази у війська, має оцінку «відмінно»”, — зазначив командир військової частини підполковник Олександр Веприч.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.