Неділя, 27 Вересня, 2020
novyny.org@gmail.com
Техніка

Tesla представила проєкт майбутнього під назвою Megapack

Для забезпечення безперебійної роботи електростанцій та підприємств, а також для постачання міст електрикою компанія Tesla представила проєкт Megapack

Система з гігантських промислових акумуляторів розроблена спеціально для зберігання великого обсягу електроенергії і може стати основою для електростанцій майбутнього.

Як повідомляє Engadget, ідеєю розробників Megapack стала можливість швидкої побудови електростанцій на поновлюваних джерелах енергії.

Ємність одногої “осередку” становить 3 МВт⋅ч, що в 14 разів більше, ніж у анонсованого в 2015 році акумулятора Tesla Powerpack ємністю 210 кВт⋅ч.

Представники американської компанії запевняють, що побудувати гігаватну електростанцію компанія може всього за три місяці. Для порівняння, на будівництво традиційного аналога буде потрібно близько одного року.

Батареї Megapack можуть підключатися безпосередньо до сонячних панелей. Комплекс акумуляторів працює під управлінням центрального хаба, що дає змогу контролювати актуальну ємність і потужність станції.

Альтернативним варіантом використання Megapack може стати її експлуатація в якості накопичувача енергії на підприємствах, які відчувають надлишок електрики, з метою подальшого продажу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.