Четвер, 3 Грудня, 2020
novyny.org@gmail.com
В КиєвіПолітикаУкраїна

Мер столиці Кличко звернувся до НАБУ через заяву Богдана про спробу підкупу

Vitali Klitschko Foto: dpa

Столичний міський голова Віталій Кличко звернувся до Національного антикорупційного буро України через заяву керівника Офісу президента Андрія Богдана про пропозицію хабара.

Про це Кличко повідомив на своїй офіційній сторінці в Facebook.

“30 липня 2019 року на прес-конференції пан Богдан заявив представникам ЗМІ, що йому, в розмові, пропонували хабар в 20 мільйонів доларів. І, нібито, ця розмова була здійснена в інтересах Київського міського голови, тобто у моїх інтересах. Я не уповноважував жодну особу на подібні «переговори»! А такі висловлювання пана Богдана, який є Керівником Офісу Президента України, підлягають перевірці у рамках досудового розслідування, оскільки можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень”,- написав мер столиці .

Віталій Кличко додав, якщо хтось до когось звертався, потрібно встановити хто, від чийого імені і з якою пропозицією. А також — з’ясувати чи отримала посадова особа неправомірну вигоду.

Так само, він уточнив що після цього слідчі мають або оголосити підозри встановленим особам, або він буде вимагати від пана Богдана вибачень за розповсюдження неправдивої інформації.

“Наслідком подібних заяв повинне бути не тільки оприлюднення їх на прес-конференціях. Переконаний, що у НАБУ є всі можливості розслідувати оприлюднену інформацію і встановити істину в цій справі. І сподіваюся, що пан Богдан сприятиме розслідуванню. Якщо, звичайно, керівник Офісу Президента України, сказав журналістам правду…”, – підкреслив Кличко .

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.