Субота, 18 Січня, 2020
ОборонаСуспільство

ГПУ розпочала кримінальне провадження щодо можливих зловживань чиновників Міноборони через розкрадання 84,5 млн грн на будівництві “корветів”

Головний військовий прокурор почав кримінальне провадження щодо можливого зловживання посадовими особами Міністерства Оборони України. Згідно з інформацією, представники оборонного відомства привели до втрати 84,5 млн грн бюджетних коштів при створенні та закупівлі корабля класу “корвет”

Про це повідомила прес-служба Генеральної Прокуратури.

“Генеральна прокуратура України провадить послідовний аудит пріоритетних відкритих та закритих кримінальних проваджень, які мають особливе значення з огляду на суспільний інтерес. За результатами цих перевірок приймаються процесуальні рішення, в тому числі щодо об’єднання розпорошених кримінальних проваджень, скасування закриття кримінальних проваджень і при потребі вони направляються слідчим органам за підслідністю”,- йдеться в повідомленні відомства.

Уточнюється, що за підсумками аудиту використання бюджетних коштів Міністерством оборони за державним оборонним замовленням, 7 жовтня 2019 року Головний військовий прокурор розпочав кримінальне провадження за фактами можливого зловживання службовими особами оборонного відомства, що призвело до втрати 84,5 млн грн бюджетних коштів, під час виконання Державної програми створення та закупівлі корабля класу «корвет».

За словами представників відомства відомо що, попередньо факти зловживання оцінено як такі, які містять ознаки правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Проведення досудового розслідування доручено Національному антикорупційному бюро України.

Залишити відповідь

12 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.