Середа, 8 Липня, 2020
Суспільство

Верховний суд визнав, що колишнього одеського губернатора Міхеіла Саакашвілі видворяли з території України законно

Верховний суд України визнав законними дії правоохоронних органів і прикордонників, які в лютому 2018 року видворили екс-президента Грузії і екс-главу Одеської області Михайла Саакашвілі в Польщу. Рішення прийнято під час судового засідання 19 листопада 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба Верховного суду на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці .

“Верховний Суд залишив без задоволення касаційну скаргу Міхеіла Саакашвілі у справі за його позовом до Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної міграційної служби України, Міністерства внутрішніх справ України стосовно визнання незаконними та скасування рішення та вчинення дій щодо реадмісії позивача до Республіки Польща”,- йдеться в повідомленні відомства.

У суді уточнюють, що позивач просив визнати незаконними дії цих органів влади від 12 лютого 2018 року щодо виконання рішення компетентного органу про повернення позивача до країни попереднього перебування.

Верховний Суд залишив у силі рішення судів попередніх інстанцій, якими М. Саакашвілі відмовлено у позовних вимогах.

Уточнюється, що постанова набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.

У той же час, Саакашвілі на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив що оскаржить рішення Верховного суду про своє видворення до Польщі.

“Звичайно, я оскаржу це рішення в Страсбурзі, де 100% виграю, але це беззаконня, вчинене Верховним судом ще раз показує, наскільки все ще сильний вплив має Порошенко у всіх держструктурах України. І наскільки ця система буде всіляко противитися і підривати починання президента і його команди “, – написав політик.

Він вважає, що українські судді це “оплот старої системи”.

“Ці судді, так само як і велика частина бюрократії – оплот старої системи, яка противиться розвитку і успіху України і поліпшенню життя її народу. Я зроблю все, щоб допомогти команді президента та народу України зламати цей опір і подолати саботаж, який буде все більш очевидним по ходу просування реформ”,-написав Саакашвілі.

Він додав, що для Порошенка це рішення було дуже важливим, оскільки ДБР розслідує справу про моє викрадення і так звану депортацію (хоча насправді це було звичайнісіньке бандитське викрадення) і вони дуже близькі до завершення розслідування.

“Тому Порошенко вирішив блокувати цю справу через рішення Верховного суду”,- підкреслив Саакашвілі.

Звісно, я оскаржу це рішення в Страсбурзі, де 100% виграю, але це беззаконня, вчинене Верховним судом ще раз показує…

Posted by Mikheil Saakashvili on Wednesday, November 20, 2019

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.