Неділя, 3 Березня, 2024
Суспільство

Скандально відомий нардеп “Слуги народу” хоче скасувати закон про мову

Скандально відомий народний депутат від “Слуги народу” Максим Бужанський вніс законопроект про визнання закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної” таким, що “втратив чинність”.

Про це він заявив у Telegram.

“Друзі, вніс до парламенту законопроект про визнання Закону про Державний Мовою таким, що втратив сілу.Об скасування закону про мову, якщо кому то зрозуміліше так”, – написав нардеп.

Бужанський заявив, що нічого спільного з захистом і розвитком української мови, чинний закон не має. Що закон цей спрямований на дискримінацію носіїв інших мов, в першу чергу, російської мови.

“Закон цей безпосередньо завдає шкоди нашій державі, виштовхуючи наших громадян з нашого інформаційного поля в чуже .Що цей закон вбиває і принижує нашу україномовну літературу, ставлячи її в неконкурентне положення і не даючи їй рости. Це закон для тих, хто не хоче бачити Україну сильною, сучасною, багатонаціональною державою “, – повідомив депутат “Слуги народу” .

За його словами, скасування закону про мову в чинній редакції, відкриє можливість для написання “дійсно вартого документа, який відповідатиме інтересам України та європейським цінностям.

Залишити відповідь