Субота, 2 Березня, 2024
Суспільство

Чотирьох мешканців інтернату врятувати не вдалось

Мешканців Старобільського інтернату для психічно-хворих на Луганщині переселяють у психо-неврологічний диспансер у місті Сватове.

У Старобільському на Луганщині обласному психоневрологічному будинку-інтернаті, що розташований у селі Бутківка, в неділю 22 грудня виникла пожежа, яка призвела до людських жертв. На момент виникнення вогню в інтернаті загалом перебували 173 особи, 120 з яких були в першому корпусі, де саме виникла пожежа.

Коли прибули рятувальники і почали гасити вогонь, чотири особи, на жаль, вже не дихали, трьох відправили до лікарні, ще 72 пацієнтів було оперативно відправлено до Сватівської психоневрологічної лікарні і забезпечено там усім необхідним. Тих, хто залишився, розмістили у другому корпусі інтернату. Клопоту додав один зниклий безвісті пацієнт, але згодом його знайшли за місцем його мешкання в Новопскові і повернули до будинку-інтернату.

Наразі триває ліквідація наслідків пожежі, кімнати, де мешкали підопічні, приводять у житловий стан. Площа загоряння не дуже велика, тож за кілька днів впоратися можна. Тим часом посилена слідча група проводить слідчі дії, шукаючи причину пожежі.

23 грудня оголошено на Луганщині днем жалоби. На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій області приспущено Державний Прапор України.

Залишити відповідь