Неділя, 3 Березня, 2024
Суспільство

МЗС не отримувало інформацію про затримання ФСБ у Азовському морі українського судна

Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону не отримувало від РФ офіційної інформації про затримання українського рибальського судна в Азовському морі.

Про це повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев.

“Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону не отримувало офіційної інформації від органів РФ щодо затримання в західній частині Азовського моря українського маломірного риболовецького судна з чотирма громадянами України на борту”, – сказав Погорельцев.

Він пояснив, що, оскільки, за інформацією ЗМІ, судно затримано співробітниками так званого “прикордонного управління ФСБ РФ по Криму”, консульська установа офіційно не зверталася до окупаційної влади Криму.

“Генеральне консульство проводить моніторинг ситуації та вживатиме заходів щодо отримання офіційної інформації стосовно зазначеного інциденту від компетентних органів РФ на території консульського округу”, – запевнив Погорельцев.

Він також додав, що Департамент консульської служби надіслав відповідне доручення консульській установі, а справа перебуває на контролі Генерального консульства України в Ростові-на-Дону та Департаменту консульської служби.

Залишити відповідь