Неділя, 3 Березня, 2024
Освіта

Абітурієнтів попередили про шахраїв, які «продають» відповіді на ЗНО

В Українському центрі оцінювання якості освіти закликали не вестися на пропозиції шахраїв і не купувати нібито відповіді на зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року. Там наголосили, що їх не існує.

Про це повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

«Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2020 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щораз вигадуючи нові схеми. Безумовно, купити можна що завгодно, але стовідсотково це не буде тест ЗНО», — зазначили в Центрі.

Там кажуть, що шахраї для «переконливості» можуть навіть надсилати листи з фейкової скриньки Українського центру оцінювання якості освіти. В повідомленні також зазначається, що усі тести укладають і друкують в умовах суворої конфіденційності.

«Натомість для ретельної підготовки до ЗНО радимо проходити тести попередніх років, які є у вільному доступі в рубриці «Тести минулих років», перевіряти відповіді, аналізувати свої помилки, заповнювати прогалини у знаннях тощо», — запропонували освітяни.

Залишити відповідь