Середа, 8 Квітня, 2020
Суспільство

Iнфографіка:Відсоток людей незадоволених діями Зеленського різко виріс в Україні

За результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) , в Україні за кілька місяців зросла частка тих, хто не схвалює дії президента Володимира Зеленського.

Це засвідчили результати опитування КМІС, проведеного 21-25 лютого.

Оцінка дій президента України порівняно з груднем в лютому погіршилася: на 15 відсоткових пунктів стало менше тих, хто схвалює його роботу (з 62% до 47%), і на 15 відсоткових пунктів зросла частка тих, хто не схвалює (з 25% до 40%).

За результатами опитування, у лютому до Зеленського позитивно ставляться 47% опитаних, негативно – 24%.

Якщо порівнювати ці дані з грудневим опитуванням, то частка тих, хто ставиться до Зеленського позитивно, зменшилася на 13 відсоткових пунктів (було 60%), а частка тих, хто ставиться до нього негативно, зросла на 10 відсоткових пунктів (було 14%).

Опитування проводилося КМІС з 21 по 25 лютого 2020 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews( CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна

В ході опитування проведено 1500 інтерв’ю для дорослого населення України (віком 18 років і старше) .

До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

Дані цього дослідження порівнюються с результатами опитувань КМІС, які були проведені з 15 по 18 грудня, з 22 по 25 листопада, з 4 по 7 листопада, з 9 по 11 жовтня, та з 6 по 19 вересня 2019 року.

Залишити відповідь

two × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.