Четвер, 29 Лютого, 2024
Світ

В Мюнхені міська влада почала частково оплачувати жінкам нічний проїзд в таксі

З 1 березня будь-яка жінка віком від 16 років може отримати у баварській столиці спеціальний ваучер на п’ять євро

З 1 березня будь-яка жінка віком від 16 років може отримати у баварській столиці спеціальний ваучер на п’ять євро, пише DW.

Скористатися знижкою можуть як мешканки Мюнхена, так і туристки. Головна умова – знижки поширюються на поїздки з 22 години до 6 години ранку, і пасажирку мають доставити додому (в тому числі і в передмістя). Отримати ваучер можна, зокрема, в інформаційному центрі міської ратуші, а також в центрах обслуговування населення.

В цілому кількість ваучерів на одну людину необмежена, але за один візит відвідувачка отримує на руки три таких квитки. Для однієї поїздки можна використовувати тільки один ваучер. Зазначається, що Мюнхен – перше німецьке місто-мільйонник, що вирішило взяти на себе частину вартості нічних поїздок на таксі для жінок.

На цей проєкт в бюджеті закладено один мільйон євро. Якщо цей підхід доведе свою ефективність, то паперові ваучери замінять додатком для смартфона.

У Мюнхені, як повідомляється, далеко не кожна жінка почувається в безпеці у нічний час. Однак взяти таксі вирішують не всі – вартість такої поїздки чимала.

У міській владі це розуміють, тож і пішли на цей крок.

“Ми не хочемо, щоб жінки почувалися обмеженими щодо свободи власного пересування”, – запевняв один із міських чиновників.

Залишити відповідь