Субота, 24 Лютого, 2024
Події

Папу Римського Франциска перевірили на коронавірус

Pope Francis coughs during the Angelus noon prayer he recited from the window of his studio overlooking St. Peter's Square, at the Vatican, Sunday, March 1, 2020. A coughing Pope Francis told pilgrims gathered for the traditional Sunday blessing that he is canceling his participation at a week-long spiritual retreat in the Roman countryside because of a cold. It is the first time in his seven-year papacy that he has missed the spiritual exercises that he initiated early in his pontificate to mark the start of each Lenten season. (AP Photo/Andrew Medichini)

Результат тесту виявився негативним.

Про це повідомляє Il Messaggero.

Перевірка була профілактичною, пише газета, і відбулась на тлі поширення COVID-2019 в Італії, яка стала місцем найбільшого спалаху вірусу в Європі. За останніми даними, кількість померлих від нового типу коронавірусу зросла до 52, 1835 людей – заражені.

83-річний Папа вже тиждень застуджений. В неділю під час зустрічі з вірянами у нього був сильний кашель.

За даними газети, коли після недавнього візиту до Барі та численних зустрічей із людьми з цілого світу у Папи Франциска була підвищена температура та біль у горлі, лікарі обстежили його на наявність коронавірусу.

Оскільки тест не підтвердив SARS-CoV-2, Папа міг продовжувати відправляти ранкові меси і приймати візити у домі Святої Марти, де він живе.

Ватикан офіційно не повідомляв про обстеження понтифіка. Від початку офіційні особи заявляли, що Папа тільки нездужає, а підстав ставити інші діагнози немає.

Залишити відповідь