Вівторок, 5 Березня, 2024
Політика

Трамп закликає прискорити розробку вакцин і терапії для лікування коронавірусу

Президент США звернувся до керівників найбільших американських фармацевтичних компаній з проханням прискорити розробку вакцин і терапії для профілактики та лікування коронавірусу.

Про це повідомляє Голос Америки.

“За словами президента, представники адміністрації вже зустрілися з владою штатів і округів, а також із керівниками департаментів охорони здоров’я у 30 штатах. Крім того, регулярно проводяться брифінги з губернаторами для координації заходів щодо стримування спалаху інфекції”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, глава Білого дому розповів про зустрічі з керівництвом компаній Pfizer, Johnson & Johnson та інших.

“Я сказав: “Зробіть мені послугу. Прискорте це!” – і вони зроблять це. Вони працюють дуже наполегливо і швидко. Ми максимально швидко просуваємося до розробки терапії… Це допоможе людям швидше відновитися і знизити тяжкість захворювання”, – заявив Трамп.

Він також повідомив, що Білий дім тісно співпрацює з Конгресом над законопроєктом, який дозволить передати кошти для боротьби з коронавірусом місцевій владі – на рівні штатів і округів. За словами президента США, Конгрес може виділити на ці цілі загалом $8,5 мільярда.

Залишити відповідь