Четвер, 29 Лютого, 2024
Суспільство

Кінець обсервації в “Нових Санжарах”: людей зустрічали Зеленський з Аваковим

Фото: Скріншот відео

У Нові Санжари на Полтавщині, приїхали Президент Володимир Зеленський, секретар РНБО Олексій Данілов, головний санлікар України Віктор Ляшко, та глава МВС Арсен Аваков . 5 березня закінчився 14-денний термін обсервації евакуйованих з Китаю громадян.

Президент України Володимир Зеленський виступив перед медцентром у Нових Санжарах . 

 “Хочу подякувати вам, що ви витримали ці два тижні. Молодці. Всім бажаємо здоров’я. Хочу подякувати усій групі, скажімо так, “швидкого реагування”. Хочу подякувати Нацгвардії, МВС, міністру і голові Полтавської ОДА… Його перевірила ця подія. Нарешті можемо розуміти, що у цій області точно у нас міцний хлопець. Також МОЗу  хочу подякувати, нашій прекрасній пані Скалецькій” ,- сказав глава держави.

Уже колишнього міністра охорони здоров’я Зоряну Скалецького, яка також жила в санаторії ці два тижні, президент обійняв зі словами: “Я не боюся”.

ноземців Зеленський попросив затриматися в Україні.

“Побудьте трохи в Україні, хороша можливість помандрувати всередині країни. У порівнянні з багатьма країнами в Європі, у нас менше випадків захворювання коронавірусів. Ми це контролюємо … Я думаю, ви запам’ятаєте Нові Санжари на все життя. І приїжджайте сюди відпочивати” – сказав президент.

Він також привітав і обійняв одного з евакуйованих, хлопця Євгена, який 5 березня святкує День народження.

Президент пожартував, що подарунка не має, але може подарувати, наприклад, мікрофон “СТБ”. Він заявив, що годинник не носить, а то подарував би годинник. Він почав питати у присутніх чиновників, немає ні у кого годинника. Всі показали руки, що не мають.

Але все таки для хлопця знайшли президентський годинник , який Зеленський вручив Євгенові.

Як відомо, Володимир Зеленський прибув до Полтавської області вранці 5 березня на вертольоті.

Обсервацію в санаторії Національної гвардії під Полтавою з 20 лютого проходили 94 людини. Це 45 громадян України і 27 іноземців: громадяни Аргентини, Еквадору, Домінікани, Сальвадора, Коста-Ріки, Чорногорії, Панами та Ізраїлю.

Залишити відповідь