Четвер, 29 Лютого, 2024
Політика

Зеленський про відставку уряду: він має бути ефективним і показувати результат

Ukrainian President Volodymyr Zelensky gestures during a news conference on Oct. 1, 2019, in Kyiv. The Ukrainian leader made a statement to brief the press regarding the just-approved ultimate edition of the so-called Steinmeier Formula regulating a possible local elections in Russian-occupied Donbas as part of the Minsk peace settlement.

Глава держави наголосив, що курс України не змінюється від кадрових перестановок.

Про це повідомив Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю агенції Bloomberg.

“Потрібно було реагувати на ефективність роботи Кабінету (Міністрів – ред.). Коли ви робите такі глибокі зміни в країні, ви не можете програти. Справа не у ваших особистих рейтингах, не в тому, що вас можуть прогнати з влади, а в тому, що в України, можливо, більше не буде шансу зробити ці зміни”,  – зазначив Президент.

Глава держави наголосив, що курс України не змінюється від кадрових перестановок. Україна й надалі націлена на виконання реформ, заявлених у його передвиборчій програмі. Зокрема, йдеться про подальшу співпрацю з Міжнародним валютним фондом, впровадження земельної реформи, розробку потрібного законопроекту про банки, що не дозволить колишнім власникам повертати їх. У нового уряду є достатньо можливостей довести, що сумніви критиків безпідставні, додав він.

“Я не планую замінювати жодну людину в країні, яка працює справедливо та ефективно”, – пояснив свою точку зору Президент.

Окрім того він заявив, що олігархи не впливають на новий уряд, навіть якщо хтось з урядовців свого часу працював у них на відповідальних посадах.

“Вони володіють 70-80% активів в Україні. Кожен менеджер в Україні працював на когось із них або якимось чином пов’язаний з кимось із них. Адже вони наймають найкращих – ми повинні це розуміти”, – підсумував Зеленський.

Залишити відповідь