Неділя, 3 Березня, 2024
Події

Рідні загиблих у катастрофі рейсу МН17 відвідали меморіал жертв катастрофи в Амстердамі

Рідні загиблих у катастрофі відвідали меморіальний комплекс пам’яті жертв трагедії, розташований біля амстердамського аеропорту “Схіпхол”, звідки майже шість років тому злетів літак.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Цей суд – це дуже важливий етап для нас. Ми чекали на нього п’ять з половиною років. Дуже важливо, що розповідатимуть свідки. Я з нетерпінням чекаю показів цих свідків”, – сказав член правління нідерландського фонду “Авіакатастрофа”, що представляє велику групу родичів жертв трагедії МН17, Піт Плуг.

Він наголосив, понад усе на світі родичі загиблих хочуть, щоб винні у трагедії були покарані. Сам Піт Плуг у катастрофі пасажирського літака утратив брата, невістку і племінника.

“Чотири людини для початку – це дуже хороша новина для нас. Хоча не думаю, що вони будуть у суді, але дуже важливо, що всі дізнаються, що сталося, хто грав яку роль”, – зазначив він.

Відомо, що один з чотирьох підозрюваних – Олег Пулатов виявив бажання брати участь у судовому процесі у справі МН17. Його інтереси представлятимуть двоє нідерландських адвокатів. “Цей суд міг би тривати рік без адвокатів, які представляють одного з чотирьох підозрюваних, та тепер, я думаю, процес може тривати до п’яти років”, – сказав чоловік.

У свою чергу Антон Котте, який утратив старшого сина, невістку та шестирічного онука наголосив, що з нетерпінням чекає початку судового процесу.

“Я сказав 5 років тому, через тиждень після катастрофи, що ми зобов’язані завершити цей процес заради тих, кого ми любимо. Ми не знаємо, що може статися, ми дізнаємося про це лише в понеділок о 10 ранку, коли приїдемо до суду і цілком можливо, що хтось з підозрюваних захоче приїхати в Нідерланди”, – поділився він.

Залишити відповідь