Неділя, 29 Березня, 2020
InГаджет

YouTube переводить свої сервіси на автоматизоване обслуговування

Компанія Google, яка є власником відеохостингу YouTube, попередила, що через епідемію коронавірусу та карантинні заходи, запроваджені у багатьох країнах світу, змушена переводити сервіси YouTube на автоматизоване обслуговування.

Про це повідомляється в офіційному блозі YouTube.

У цьому зв`язку, Google попередила про можливі помилки “машинного” керування відеохостингом.

“У ситуації з Covid-19 компанія Google окреслює, як зменшує потребу людей відвідувати її офіси… Ми тимчасово почнемо більше покладатися на технології, щоб допомогти в частині роботи, яку зазвичай виконують рецензенти. Це означає, що автоматизовані системи почнуть видаляти деякий вміст без участі людей”, – йдеться у повідомленні.

Компанія попереджає, що YouTube дозволить своїй автоматизованій системі видаляти деякий контент без перевірки людиною. Такий крок може призвести до збільшення кількості видалених відео, які не порушують правила щодо насильницьких дій.

Видалення контенту його власники можуть оскаржити. Проте, як попереджають в YouTube, через запобіжні заходи щодо персоналу, в тому числі – через скорочення штатного персоналу на певних сайтах, можуть виникати затримки розгляду апеляцій.

Залишити відповідь

nine − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.