Субота, 31 Жовтня, 2020
novyny.org@gmail.com
Політика

Офіс Президента обговорив випадок “кнопкодавства” із нардепом Шаховим

Офіс Президента вже обговорив із народним депутатом із групи «Довіра» Сергієм Шаховим інцидент, пов’язаний із його карткою під час голосування на позачерговому засідання Верховної Ради 17 березня.

Про це повідомляє рух «ЧЕСНО».

«В Офісі Президента Руху ЧЕСНО так прокоментували цей інцидент: “Офіс Президента вже обговорив ситуацію з паном Шаховим і з’ясував непорозуміння”», – йдеться у повідомленні.

При цьому в «ЧЕСНО» пояснюють, що Шахов також не був зареєстрований на позачерговому засіданні Верховної Ради 17 березня, картка нардепа не голосувала, однак вона була вставлена у слот на робочому місці. Припускається, що її вставив хтось із колег парламентаря.

«За даними сайту Верховної Ради, картка Шахова все ж була вставлена до слота його пульта для голосування, тому система “Рада” відображає результат “не голосував” (картка у слоті, але жодна дія з нею не відбувається). Якщо ж картки у слоті немає, система показуватиме результат “відсутній”. Найімовірніше, картку Шахова вставив хтось із його колег з депутатської групи “Довіра”», – зазначається на сайті «ЧЕСНО».

Окрім того, рух ЧЕСНО наголошує, що раніше Шахова неодноразово ловили на порушенні процедури особистого голосування у Верховній Раді. Зокрема, у попередньому скликанні викрили 20 фактів його кнопкодавства.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.