Четвер, 2 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

Разумков: Місцеві вибори це виклик для партії “Слуга народу”

Після прийняття закону про продаж землі рейтинг партії “Слуга Народу” швидше за все просяде, на зразок того, як падала підтримка мажоритарників під час виборчої кампаніі.В зв’язку з чим місцеві вибори стануть свого роду викликом для політичної сили.

Про це сказав спікер Парламенту Дмитро Разумков в інтерв’ю виданню “Lb.ua”.

На питання, як політична сила «Слуга народу» планує адаптуватися до нових реалій, до нових викликів? Разумков відповів:

“Можливо … рейтинг просяде …. Сьогодні стільки нових реалій і нових викликів під назвою “коронавірус” та “світова економічна криза”, який вже прийшов, страшні події, які відбуваються в Європі – Італії, Іспанії, понад 300 тисяч хворих в Штатах, що на тлі цього обговорювати рейтинги не зовсім правильно. у нас є чим займатися сьогодні в нашій країні “

За його словами, перенесення місцевих виборів досить проблематичне з точки зору законодавства.

“Я чув такі розмови від експертів, в різних колах. Але сам цим питанням не займався. Перенесення виборів досить проблематичне, тому що« не б’ється », вибачте за сленг, з Конституцією. Будемо дивитися і виходити з того, як будуть далі розвиватися події . Я думаю, поки рано це обговорювати “, – сказав Разумков.

Він так само додав, що місцеві вибори – це однозначно виклик для партії “Слуга народу”, оскільки їх не можна порівнювати з парламентськими. Там голосують “за телевізор”, тут – за конкретних людей.

За словами Разумкова, прямий передачі рейтингу немає.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.