Четвер, 9 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Суспільство

В Миколаївській області зареєстровано вже 5 підтверджених випадків COVID-19

За 994 особами ведеться медико-санітарне спостереження.

Про це повідомляє Миколаївська обласна державна адміністрація.

“Першими захворіли 2 жінки пенсійного віку, мешканки с.Воронівка Вознесенського району. На даний час вони перебувають на стаціонарному лікуванні в КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційний хвороб».

За фактом виявлення цих випадків проведено епідеміологічне розслідування із застосуванням лабораторних методів досліджень, виявлено 3 позитивних результати серед контактних. З них дві особи мешкають у с.Воронівка, одна у м.Вознесенську”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що на даний час проведено визначення розширеного кола контактних у кількості 17 осіб, які потребують термінового лабораторного обстеження.

Станом на неділю в інфекційному стаціонарі перебувало 15 пацієнтів з підозрою на COVID-19 та 2 пацієнти з лабораторно підтвердженим діагнозом «Короновірусна інфекція COVID-19». Ще 3 особи з виявлених контактних з лабораторно підтвердженим діагнозом «Короновірусна інфекція COVID-19» отримують амбулаторне лікування вдома в умовах самоізоляції.

З 16 березня впроваджено облік жителів Миколаївської області, які прибули із-за кордону та різними шляхами повернулися до місця постійного проживання. За ними ведеться медико-санітарне спостереження та контроль щодо дотримання термінів та умов самоізоляції.

Всього на облік було взято 3063 особи. На 20.00 12 квітня знято з обліку 2069 осіб у зв’язку із завершенням термінів самоізоляції. Ведеться медико-санітарне спостереження за 994 особами.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.