Четвер, 2 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

Разумков розповів, як будуть швидко розглядати велику кількість правок

Для швидкого розгляду законопроєктів з великою кількістю поправок треба прийняти проєкт закону №1043 щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури.

Про це повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

“Одна з головних пропозицій на сьогодні – це зміни до регламенту. Є зміни до регламенту, які були задекларовані ще на початку нашої роботи фракцією “Слуга народу”. Це законопроект 1043, який вже перебуває в режимі другого читання. Можемо його винести в зал та розглядати”, – заявив Разумков.

Він наголосив, що мова йде про випадки подання такої кількості правок, що може в 5 разів перевищувати кількість статей законопроекту.

“Якщо подано понад 500 поправок… Та пропозиція, яка є в комітеті, це можливість ВРУ, у випадку надто великої кількості правок, застосувати процедуру збору 150 підписів. Після цього питання розглядається на засіданні ВР. Якщо за нього голосує 226 голосів, то кожна депутатська фракція чи група зможе подати по 5 правок та пропозицій до профільного комітету. Кожен позафракційний депутат так зможе подати по одній правці. Комітету дається дві доби на зведення таблиці. Таким чином, за оцінками колег, це зможе зайняти від півтори до трьох годин розгляду питання”, – додав він.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.