Середа, 8 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Оборона

У ЗСУ за добу підтверджено п’ять нових випадків зараження коронавірусом

В Збройних силах України зареєстровано 28 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗСУ.

“На 07:00 четверга, 16 квітня, в Збройних силах України зареєстровано 28 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, з них одна людина одужала та один – летальний”, – йдеться у повідомленні.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 274 осіб.

За добу підтверджено п’ять нових випадків захворювання на COVID-19.

Зокрема, у військовослужбовця Чернівецького гарнізону, що на початку квітня мав контакти із особами, які прибули з закордону та з 5 квітня пребував на амбулаторному лікуванні з діагнозом ГРЗ. 10 квітня він вийшов на службу, але в чоловіка виявили підвищення температури, він був госпіталізований до Чернівецького військового госпіталю. Стан здоров’я задовільний, продовжує лікування у домашніх умовах під наглядом медичної служби.

У трьох військовослужбовців різних військових частин Запорізького гарнізону, що з 9 квітня перебували на самоізоляції у зв’язку з контактом з інфікованою особою, стан здоров’я задовільний, продовжують лікування у домашніх умовах під наглядом медичної служби.

У працівниці Збройних сил України Харківського гарнізону, що з 13 квітня відповідно до рекомендацій сімейного лікаря знаходилась на амбулаторному лікуванні з діагнозом ГРЗ. Стан здоров’я задовільний, продовжує лікування у домашніх умовах.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.