Четвер, 2 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Суспільство

Денісова: Вже дев’ять звільнених полонених на Донеччині

Фото:Людмила Денісова

На підконтрольну територію, уряду сьогодні будуть повернуті 19 громадян України, у тому числі 9 українців з тимчасово окупованої території Донецької області рамках третього етапу взаємного звільнення громадян по формулі “всіх на всіх”.

Про це уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила у своєму Тelegram-каналі.

“З тимчасово окупованої території Донецької області буде повернуто 9 громадян України. Зокрема, серед них – Віктор Шайдов. Він військовослужбовець ЗСУ. Потрапив у полон та незаконно утримувався на тимчасово окупованій території Донецької області з 2019 року”, – написала Денісова.

За словами уповноваженої з прав людини , серед них – Віктор Шайдов. Він військовослужбовець ЗСУ.Потрапив у полон та незаконно утримувався на тимчасово окупованій території Донецької області з 2019 року.

Його родичі зверталися з проханням про його звільнення.

Безумовно, додала вона, карантинні обмеження суттєво вплинули на переговорний процес.

“Наші громадяни пройдуть обов’язкову обсервацію у спеціально визначеному для цього місці. Вони будуть забезпечені всім необхідним, зокрема, медичним контролем, харчуванням, одягом і засобами зв’язку”, – підкреслила уповноважена з прав людини

За словами Денисової , пріоритетом залишається звільнення всіх громадян України, які поки що залишаються незаконно утримуватися на території РФ, тимчасово окупованих територіях Криму, Луганської та Донецької областей.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.